Praca » Specjalista mechanizacji

Konstruktor Mechanik

Nr referencyjny: 474170

Ważna przez:

Lokalizacja: Dobre Miasto k. Olsztyna, dolnoslaskie

Stanowisko: Konstruktor Mechanik

Oferent: Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.

Opis stanowiska

  • realizacja zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie

  • konstruowanie nowych wyrobów/przyrządów zgodnie z obecnym stanem wiedzy technicznej oraz obowiązującym prawem, w oparciu o założenia uzgodnione z zamawiającym

  • tworzenie stanowisk testowych

  • prowadzenie badań i testów prototypów oraz nadzorowanie wykonawstwa

  • dokumentowanie wykonywanych zadań (tworzenie dokumentacji technicznej oraz odpowiednich raportów)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny lub mechaniczno-energetyczny

  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora (mile widziane doświadczenie w branży chłodniczej)

  • znajomość przynajmniej jednego programu do projektowania w 3D (preferowana znajomość Solid Edge)

  • znajomość programu do obliczeń wytrzymałościowych MES

  • mile widziana wiedza z obszaru automatyki

  • wiedza na temat znaku CE

  • umiejętność funkcjonowania w środowisku międzynarodowym oraz w strukturach macierzowych

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę z prawami autorskimi

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji