Praca » Specjalista mechanizacji

Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Nr referencyjny: 2494170

Lokalizacja: Budziszów Wielki (pow. jaworski), Siekierczyn (pow. lubański), dolnoslaskie

Stanowisko: Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie maszyn do wydania, doposażenie
  • Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna ciągników maszyn rolniczych
  • Uruchomienie maszyn u klienta

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)
  • Znajomość budowy maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i uzyskiwanych efektów pracy
Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-08-17