Praca » Specjalista mechanizacji

Serwisant

Nr referencyjny: 301664

Ważna przez:

Lokalizacja: Toruń, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Serwisant

Oferent: Maschio - Gaspardo Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku SERWISANT maszyn rolniczych, odpowiedzialna będzie za obsługę posprzedażową maszyn, uruchamianie maszyn, przygotowywanie pokazów, konsultacje techniczne oraz wsparcie działu sprzedaży.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w zakresie serwisu maszyn rolniczych;

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • zamiłowanie do mechanizacji;

  • samodzielność w planowaniu i organizacji codziennej pracy;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • pracę w Firmie należącej do międzynarodowej grupy, będącej leaderem na rynku maszyn rolniczych;

  • niezależność w zakresie organizacji własnej pracy.