Praca »

Specjalista / Specjalistka ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 8977051

Ważna przez:

Lokalizacja: Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Praca.pl Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie danych i przygotowywanie raportów dotyczących ochrony środowiska.

  • Raportowanie do właściwych instytucji oraz urzędów.

  • Zarządzanie ważnymi dokumentami, w tym pomiarami środowiskowymi i decyzjami urzędowymi.

  • Obsługę systemów BDO w kontekście ewidencji odpadów.

  • Wprowadzanie danych do sprawozdań KOBiZE.

  • Uzyskiwanie decyzji środowiskowych.

  • Przygotowywanie sprawozdawczości dla GUS w obszarze środowiska.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego związanego z ochroną środowiska.

  • Doświadczenia w podobnej roli.

  • Znajomości przepisów dotyczących ochrony środowiska.

  • Znajomości angielskiego.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę.

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • Po okresie próbnym: bezpłatna opieka medyczna, dopłata do paliwa.