Praca »

Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Pomiarów i Analiz

Nr referencyjny: 5185866

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa - ul. Jagiellońska 65/67, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Pomiarów i Analiz

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Opis stanowiska

(Pion Ścieków / Zakład Sieci Kanalizacyjnej/ Wydział Pomiarów i Analiz)

Wymagania:

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • kontrola poprawności pracy urządzeń wchodzących w skład monitoringu przepływu ścieków w sieci kanalizacyjnej

  • wsparcie przy wdrożeniu systemu sterowania siecią kanalizacyjną w Zakładzie

  • przygotowanie danych zebranych z urządzeń pomiarowych, zamontowanych na sieci kanalizacyjnej w celu ich dalszego udostępnienia

  • bieżący nadzór nad działaniem systemu sterowania siecią kanalizacyjną

  • analiza pracy sieci kanalizacyjnej w celu określenia miejsc wymagających przebudowy, modernizacji umożliwiających retencjonowanie lub przekierowanie ścieków

  • prowadzenie podstawowych analiz na udostępnionym modelu sieci kanalizacyjnej na potrzeby Zakładu

  • praca w systemach informatycznych funkcjonujących w Spółce takich jak MB GIS, system ewidencji zadań eksploatacyjnych na sieci

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (inżynieria środowiska i pokrewne)

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień opomiarowania oraz modelowania przepływu

  • brak przeciwwskazań do prac w układach sieci kanalizacyjnej

  • znajomość obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • mile widziane Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2021-07-16