Praca » Sprzedawca

Doradca techniczny - Sprzedawca

Nr referencyjny: 1171271

Ważna przez:

Lokalizacja: , mazowieckie

Stanowisko: Doradca techniczny - Sprzedawca

Oferent: ABS Steding Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • dalszy rozwój firmy z naciskiem na uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków w swoim regionie

  • opieka i rozbudowa istniejących klientów

  • pozyskiwanie nowych kontaktów poprzez praktyczne i fachowe doradztwo

Wymagania:

  • wykształcenie chemiczne, biologiczne albo techniczne (technik, inżynier): w obszarach Chemia, Ochrona Środowiska, Technologia Ścieków, Biochemia, doświadczenie zawodowe w tym zakresie mile widziane

  • osoba powinna być sympatyczna, komunikatywna, przekonywująca, mająca chęć do samodzielnej  i odpowiedzialnej pracy

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę z dużymi możliwościami rozwoju w stabilnej międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy również do użytku osobistego

  • kompletne wyposażenie home office

  • organizujemy profesjonalne szkolenia w zgranym zespole

  • komfortowe warunki pracy