Praca » Sprzedawca

Doradca techniczny - Sprzedawca

Nr referencyjny: 2139569

Ważna przez:

Lokalizacja: , mazowieckie

Stanowisko: Doradca techniczny - Sprzedawca

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • dalszy rozwój firmy z naciskiem na uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków w swoim regionie
  • pozyskiwanie nowych kontaktów poprzez praktyczne i fachowe doradztwo

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie chemiczne, biologiczne albo techniczne (technik, inżynier): w obszarach Chemia, Ochrona Środowiska, Technologia Ścieków, Biochemia, doświadczenie zawodowe w tym zakresie mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do częstych podróży służbowych
  • osoba powinna być sympatyczna, komunikatywna, przekonywująca, mająca chęć do samodzielnej  i odpowiedzialnej pracy

Oferujemy:

  • organizujemy profesjonalne szkolenia w zgranym zespole
  • komfortowe warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy również do użytku osobistego
  • zatrudnienie na umowę o pracę z dużymi możliwościami rozwoju w stabilnej międzynarodowej firmie

źródło: praca.pl

data publikacji: 2016-06-29