Praca » Sprzedawca

Pomocnik laboratorium (opieka zwierząt)

Nr referencyjny: 1910547

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pomocnik laboratorium (opieka zwierząt)

Oferent: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opis stanowiska

 Miejsce pracy: Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w warunkach sterylnych

  • Opieka nad hodowlą niedużych zwierząt (np. świnek morskich/królików/myszy) w instytucie medycznym

  • Dbanie o czystość/sprawdzanie temperatury, czyszczenie i dezynfekcja klatek oraz otoczenia zwierząt

  • Asystowanie przy testach medycznych

  • Przygotowanie i podział pokarmu dla zwierzątek

  • Prowadzenie prostej ewidencji/dokumentacji

  • Kontrola jakości

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

  • Osoby mobilne (własny środek transportu)

  • Mile widziane pary (każda osoba z dobrą znajomością j. niem./ewentualnie ang.)

  • Mile widziane doświadczenie w pracach w warunkach sterylnych

  • Dokładność i precyzja pracy

  • UWAGA! Osoby z alergią na sierść zwierzęcą nie będą mogły wykonywać ww. prac

Oferujemy:

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę tymczasową na czas określony, zapewnione 40 godz. pracy tygodniowo

  • Stawka godzinowa 12,50 EUR (Zarobek netto: ok. 1.500-1.650 EUR miesięcznie już z uwzględnieniem wszystkich potrąceń)

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, podatek odprowadzany do niemieckiego FA, możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń, np. „Kindergeld", „Arbeitslosengeld"; pomoc w rozliczeniu rocznym niemieckiego podatku i uzyskaniu zwrotu)

  • Zapewnione w pełni umeblowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), praca w niedzielę (50%)

  • Premia wakacyjna oraz świąteczna

  • Stała opieka managera projektu