Praca »

Starszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 5316404

Ważna przez:

Lokalizacja: Katowice, śląskie

Stanowisko: Starszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński Sp. z o. o.

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentacji środowiskowych: operatów wodnoprawnych, studium ochrony powietrza, raportów oddziaływania na środowisko, kart informacyjnych planowanych przedsięwzięć, pozwoleń zintegrowanych

  • sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, wniosków o zezwolenia regulujące gospodarkę odpadami,

  • prowadzenie ewidencji związanej z ochroną środowiska ( m.in. KOBIZE, BDO)

  • bieżący kontakt z Klientami firmy w zakresie obsługi

  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami,

  • obsługa programów operat FB, HPZ 2001

Wymagania:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze ochrony środowiska

  • umiejętność sporządzania dokumentacji środowiskowych

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość Prawa Ochrony Środowiska, Prawa wodnego, Ustawy o odpadach

  • umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji pracy

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • rozwój i szkolenia

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczne godziny pracy

  • wsparcie zespołu

  • dobrą atmosferę

  • bezpłatne parkowanie