Praca » Inne

Starszy Specjalista w Wydziale Eksploatacji Sieci

Nr referencyjny: 2905052

Ważna przez:

Lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Starszy Specjalista w Wydziale Eksploatacji Sieci

Oferent: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Opis stanowiska

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • prowadzenie eksploatacji aparatury pierwotnej NN oraz urządzeń potrzeb własnych na stacjach NN,

  • nadzorowanie wykonawstwa prac na stacjach NN przez wykonawców zewnętrznych,

  • okresowa ocena oraz bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów sieci przesyłowej,

  • uczestnictwo w procesach likwidacji skutków awarii,

  • właściwe dokumentowanie wykonanych zabiegów eksploatacyjnych w funkcjonujących w spółce systemach informatycznych,

  • prowadzenie bieżącego usuwania usterek/awarii urządzeń i systemów na stacjach,

  • przygotowywanie założeń i dokumentacji (PF-U) na potrzeby realizacji prac eksploatacyjnych i remontowych w zakresie stacji,

  • dbanie o aktualność dokumentacji w zakresie eksploatowanych urządzeń.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie eksploatacji aparatury pierwotnej NN,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • uprawnienia E i/lub D powyżej 1 kV,

  • znajomość budowy stacji elektroenergetycznych,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność;

  • Dyspozycyjność.