Praca » Traktorzysta

Kierowca ciągnika rolniczego

Nr referencyjny: 2187589

Ważna przez:

Lokalizacja: , wielkopolskie

Stanowisko: Kierowca ciągnika rolniczego

Oferent: DROKAN S.A.

Opis stanowiska

  • obsługa pojazdu zgodnie z uprawnieniami, tj. ciągnika rolniczego z rozsypywaczem cementu,

  • wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze pojazdu,

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów bieżących,

  • prace pomocnicze na budowie – roboty drogowe

  • praca w delegacji na ternie całego kraju.

Wymagania:

  • uprawnienia – prawo jazdy kat. BE, T,

  • znajomość zagadnień bhp,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • serwisowanie maszyn budowlanych przez producenta (zgodnie z DTR),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.