Praca » Traktorzysta

Praca w rolnictwie - Belgia -Operator maszyn i ciagnikow rolniczych

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Swidnica, cala-polska

Stanowisko: operator ciagnika i maszyn rolniczych

Oferent: Fresh Leeks farm Sp z.o.o.

BVBA Declercq A -www.groenten-declercq.be- na stronnie mozna zobaczyc na czy polega praca .

Opis stanowiska

 kierowca ciagnika rolniczego ,
operator maszyn rolniczych w gospodarstwie rolnym w Belgii,
obsluga wozka widlowego oraz inne prace rolne

Wymagania:

uprawnienia na obsluge ciagnika rolniczego oraz kombajna kat. T
doswiadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym(gospodarstwo nie posiada zwierzat) oraz obslugi maszyn rolniczych rowniez w kwestii-machanika
osoby niepijace
dobry stan zdrowia
dyspozycyjnosc do wyjazdu
gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres czasu
gotowosc do wypracowania duzej ilosci godzin
jezyk angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

prace stala
legalna prace za granica
mozliwosc dluzszej wspolpracy
mozliwosc opieki polskiego koordynatora na miejscu
zapewniamy zakwaterowanie w miejscu pracy -darmowe
Proponowana stawka: 9€ brutto

zainteresowanych kandydatowzapraszam do kontaktu pod nr .tel 691 - pokaż numer telefonu -
oraz prosze wysylac CV na adres e-mail stanislawa.pasciak@gmail.com

data publikacji: 2018-08-02