Praca » Traktorzysta

Traktorzysta – praca w winnicy

Nr referencyjny: 1972589

Ważna przez:

Lokalizacja:  Kröv, dolnoslaskie

Stanowisko: Traktorzysta – praca w winnicy

Oferent: SILVERHAND - oddział Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa traktora Raupe TLY 85

  • wykonywanie podstawowych zabiegów agrotechnicznych na winnicach

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

  • prawo jazdy kategorii T

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 euro/godz. brutto

  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę

  • praca od poniedziałku do soboty

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)