Praca » Usługi rolnicze

Technik Doświadczalnik / Specjalista ds. Prób Polowych Środków Ochrony Roślin

Nr referencyjny: 384439

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Technik Doświadczalnik / Specjalista ds. Prób Polowych Środków Ochrony Roślin

Oferent: SGS Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie doświadczeń polowych w zakresie skuteczności stosowania środków ochrony roślin,

  • Współpraca z Klientem dotycząca przebiegu doświadczeń,

  • Analiza bieżących doświadczeń i wyników

  • Raportowanie w systemie ARM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym

  • Samodzielność działania i umiejętność organizacji pracy

  • Dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych) oraz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia testów polowych środków ochrony roślin w ramach badania ich skuteczności;

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz program rozwoju kwalifikacji w ramach systemu szkoleń krajowych i zagranicznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i nowoczesne narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną