Praca » Zarządca gospodarstwa

Zarządca Gospodarstwa

Nr referencyjny: 1980852

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubuskie

Stanowisko: Zarządca Gospodarstwa

Oferent: HR Support

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad całokształtem działań gospodarstwa,

  • realizacja planów inwestycyjnych gospodarstwa,

  • codzienne wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych,

  • kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków,

  • wprowadzenie ekonomicznych rozwiązań i optymalizacji kosztów w gospodarstwie.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe rolnicze, lub w kierunku zarządzania,

  • zdolności interpersonalne,

  • dyspozycyjność,

  • zmysł analityczny i ekonomiczny,

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i chęć nauki,

  • znajomość specyfiki pracy w gospodarstwie,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży rolniczej.

Oferujemy:

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny oparty o wyniki ekonomiczne gospodarstwa,

  • mieszkanie służbowe (z możliwością zamieszkania z rodzina),

  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy,

  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy.