Praca » Zarządca gospodarstwa

Zarządca Gospodarstwa Rolnego

Nr referencyjny: 2248432

Lokalizacja: Bielice gmina Sochaczew woj. mazowieckie, dolnoslaskie

Stanowisko: Zarządca Gospodarstwa Rolnego

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Planowanie kosztów
  • Planowanie płodozmianowe z uwzględnieniem możliwości bonitacyjnych gleby,kierunku - produkcji i zapotrzebowania rynkowego,
  • Codzienne wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze, ekonomiczne, lub w kierunku zarządzania
  • Zmysł analityczny i ekonomiczny
  • Mile widziane Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży rolniczej
  • Znajomość specyfiki pracy na roli
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i chęć nauki
  • Umiejętność praktyczne dotyczące zabiegów rolniczych, ustawiania maszyn i urządzeń, ustawiania wymaganych dawek siewu, nawożenia,oprysków, itd.,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju  i pogłębiania wiedzy
  • Niezbędne narzędzia do podjęcia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Mieszkanie służbowe (z możliwością  zamieszkania z rodzina)
  • Samodzielność w działaniu

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-03-14