Praca » Inne

Zastępca Kierownika sortowni odpadów

Nr referencyjny: 2024887

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Zastępca Kierownika sortowni odpadów

Oferent: REMONDIS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zadań, szkolenia oraz bezpośredni nadzór nad realizacją zadań podległych pracowników

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych w tym organizacja,przeglądów i konserwacja maszyn

  • Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi, monitorowanie na bieżąco stanu realizacji zadań i planów

  • Kontrola efektywności i jakości pracy pracowników i urządzeń

  • Raportowanie wyników produkcji

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z pracą sortowni

Wymagania:

Od kandydatów wymagamy:

  • Umiejętności organizacji pracy i zarządzania zespołem pracowników

  • Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację celów, innowacyjności, sumienności, umiejętności

  • Podejmowania samodzielnych decyzji w tym rozwiązywania problemów

  • Doświadczenia w zakresie utrzymania ruchu w zakładzie związanym z gospodarką odpadami

  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub elektryczne

  • Podstawowej znajomości rynku gospodarki odpadami w tym odpadami recyklingowymi

  • Umiejętności obsługi komputera w tym pakietu Office

  • Dyspozycyjności

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole