Praca » Zootechnik

Główny Specjalista ds. Hodowli Bydła / Zootechnik

Nr referencyjny: 2351326

Ważna przez:

Lokalizacja: Gołocin gm. Chojnów, dolnoslaskie

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Hodowli Bydła / Zootechnik

Oferent: Gospodarstwo Rolne Mariusz Tatys

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która zajmie się:

  • organizacją oraz nadzorem nad chowem i hodowlą bydła mlecznego,

  • planowaniem i realizacją zadań produkcyjnych i hodowlanych,

  • wdrażaniem postępu hodowlanego i naukowo-technicznego.

Do obowiązków zatrudnionego na stanowisku Głównego Specjalisty ds. hodowli/ Zootechnika należeć będzie:

  • planowanie i realizowanie zadań wynikających z bieżącej produkcji, wybór zwierząt do chowu i hodowli z uwzględnieniem zabezpieczenia warunków bytowych, żywienia, użytkowania oraz rozdysponowanie produkcji,

  • prowadzenie obserwacji kondycji i stanu zdrowotnego zwierząt, współpraca ze służbą weterynaryjną,

  • organizowanie pracy i nadzorowanie personelu zatrudnionego przy produkcji zwierzęcej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, zootechniczne lub weterynaryjne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w kierowaniu działem hodowli,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków Głównego Specjalisty,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym zgranym zespole.