Praca » Zootechnik

Praca - Kierownik Fermy MIkstat, Wisznia Mała, Międzybórz

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Mikstat, wielkopolskie

Stanowisko: Kierownik Fermy

Oferent: ILLUSTRO Doradztwo s.c.

Jeden z największych producentów drobiu i wędlin z polskim kapitałem, którego historia sięga 1978 roku, lider w eksporcie gęsi i pretendent do największego w Polsce hodowcy kaczek, z zachowaniem wysokich standardów technologicznych, ekologicznych i zdrowotnych, wyróżnionej certyfikatem IFS.

Opis stanowiska

·         Prowadzenie fermy produkcyjnej – kaczki i gęsi.
·         Organizacja pracy i kierowanie  20- osobowym zespołem pracowników.
·         Nadzór zootechniczny nad stadem.
·         Prowadzenie pełnej dokumentacji fermowej i raportowanie do kadry zarządzającej.
·         Współpraca ze wszystkim działami firmy oraz instytucjami prowadzącymi nadzór w zakresie hodowli.
·         Planowanie potrzeb hodowlanych w oparciu o potrzeby produkcyjne.
·         Dbałość o dobrostan zwierząt.
·         Optymalizacja kosztów zakupów na potrzeby prowadzenia fermy.

Wymagania:

·         Znajomości branży hodowlanej i doświadczenie w hodowli zwierząt na potrzeby produkcyjne.
·         Wykształcenia min. średniego: rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne.
·         Umiejętności zarządzania zespołem.
·         Dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności.
·         Czynnego prawa jazdy kat. B
·         Znajomości pakietu MS Office, w tym Excel.

Oferujemy:

·         Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, w  zależności od doświadczenia oraz umiejętności od 6 000 do 10 000 brutto
·         Dodatkowe świadczenia w przypadku relokacji – zapewniamy urządzone mieszkanie ok. 100 m2.
·         Samochód służbowy.
·         Pracę w firmie rodzinnej z tradycjami, będącej liderem w swojej branży.
·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o przyjaznej dla pracownika kulturze organizacyjnej.
·         Możliwość rozwoju kompetencji (m. in. poprzez szkolenia) oraz awansu.

CV prosimy nadsyłać na adres praca@illustro.pl z dopiskiem "Kierownik Fermy"

osoba do kontaktu: Magdalena Mróz, tel. 604 411 788

data publikacji: 2019-07-10