Praca » Zootechnik

Specjalista ds. koordynowania produkcji (zootechnika)

Nr referencyjny: 2001415

Ważna przez:

Lokalizacja: Wolsztyn, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. koordynowania produkcji (zootechnika)

Oferent: Mondi Pro Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoimi zadaniami będą:

  • planowanie i nadzorowanie procesu produkcji surowca;

  • zapewnienia ciągłości dostaw surowca;

  • nadzór nad systemami jakości (NSF, IKB, QS, ISSO, INTEGRA);

  • nadzór nad tworzeniem, wdrażaniem oraz egzekwowaniem instrukcji

  • produkcyjnej;

  • współpraca w zakresie budżetowania oraz nadzór nad kosztem surowca;

  • regularna wizytacja zewnętrznych jednostek reprodukcyjnych.

Wymagania:

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (zootechnika, rolnictwo, żywienie, itp.);

  • zdobyłeś pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie kontroli jakości, koordynowania produkcji, zakupów surowca;

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;

  • jesteś gotowy do pracy w biurze i u dostawców;

Brzmi znajomo? Aplikuj!

Oferujemy:

Firma przygotowała dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole specjalistów w branży, w firmie będącej liderem na rynku;

  • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy;

  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer);

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i rozbudowanym systemie premiowym;

  • Określoną i realną ścieżkę zawodową;

  • Dokładny zakres i jasne cele zadań.