Praca » Zootechnik

Specjalista Zootechnik

Nr referencyjny: 1890729

Ważna przez:

Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Stanowisko: Specjalista Zootechnik

Oferent: Indykpol S.A.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za

  • organizację i rozliczanie produkcji piskląt.

  • kontrolę procesu technologicznego

  • prowadzenie dokumentacji personalnej, wydziałowej i weterynaryjnej.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane zootechniczne lub pokrewne)

  • swobodna obsługa komputera (MS Office)

  • dyspozycyjność, skrupulatność i dokładność w pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.