Praca » Zootechnik

Technik weterynarii / Zootechnik

Nr referencyjny: 2266513

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Technik weterynarii / Zootechnik

Oferent: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla dynamicznie rozwijającej się Firmy z branży drobiarskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technika weterynarii/Zootechnika.

Obowiązki:

  • sprawowanie kontroli i opieki nad zwierzętami

  • ocenę stanu zdrowia zwierząt, a także – w razie potrzeby – zastosowanie odpowiedniego leczenia

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem weterynaryjnym

  • monitorowanie i analiza rynku

  • kontakt i dbanie o pozytywne relacje z klientami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • zamiłowanie do pracy ze zwierzętami

  • sumienność, systematyczność i wytrwałość

  • otwartość, umiejętność nawiązywania relacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • przyjazna atmosfera pracy