Praca » Zootechnik

Zootechnik

Nr referencyjny: 2720107

Ważna przez:

Lokalizacja: , podlaskie

Stanowisko: Zootechnik

Oferent: Drosed Surowiec sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie oraz prowadzenie stad reprodukcyjnych, współpracę z producentami i aktywne pozyskiwanie nowych producentów do współpracy. Poszukujemy osób z województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - zootechnika ,rolnictwo, zarządzanie produkcją lub pokrewne

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem stad reprodukcyjnych - mile widziane

  • doświadczenie w pracy z producentami drobiu- mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność i umiejętność współpracy

  • znajomość branży drobiowej -mile widziane

  • gotowość do pracy w terenie

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętności negocjacyjne oraz chęć do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:

  • szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie

  • dodatkowe bonusy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • świadczenia z ZFŚS