Praca » Zootechnik

Zootechnik

Nr referencyjny: 805091

Ważna przez:

Lokalizacja: Wolszyn, dolnoslaskie

Stanowisko: Zootechnik

Oferent: Mondi Pro Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Pełnienie stałego nadzoru zootechnicznego oraz sanitarnego ferm;

  • Rejestracja danych produkcyjnych;

  • Bieżący nadzór nad produkcją;

  • Ustalanie wytycznych na produkcję, nadzorowanie prawidłowego ich wykonania;

  • Nadzór nad jakością i warunkami sanitarnymi;

  • Ścisła współpraca z fermami zewnętrznymi – nadzór, monitoring, optymalizacja procesów;

  • Praca o charakterze wyjazdowym.

Wymagania:

  • Znajomość i zrozumienie branży rolnej;

  • Wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe) weterynaryjne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie we współpracy z fermami;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Duże chęci do nauki i rozwoju;

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;

  • Wysokie pouczcie odpowiedzialności w zakresie pełnionych zadań;

  • Elastyczność i gotowość do pracy w różnych warunkach oraz wykonywania szerokiego zakresu obowiązków;

  • Pełna dyspozycyjność;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Fachowe, wieloetapowe wdrożenie prowadzone przez specjalistów;

  • Samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie, zależne od kwalifikacji i wyników pracy;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Pracodawca oferuje pomoc w relokacji.