Praca » Zootechnik

Zootechnik - Absolwent

Nr referencyjny: 1662818

Ważna przez:

Lokalizacja: Staszów, dolnoslaskie

Stanowisko: Zootechnik - Absolwent

Oferent: Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Realizację założonych celów sprzedażowych pasz dla drobiu

  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i serwisu, pozyskiwanie nowych Klientów

  • Doradztwo żywieniowe

  • Koordynowanie i nadzór nad przebiegiem realizacji dostaw

Zakres odpowiedzialności:

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: wyższe rolnicze lub zootechniczne

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność

  • Dobra znajomość aplikacji MS Excel i Power Point

  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i wyników pracy

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, tablet, telefon

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach