Praca » Zootechnik

Zootechnik / Agronom

Nr referencyjny: 1888711

Lokalizacja: Teresin k/Bełchatowa gm. Drużbice, dolnoslaskie

Stanowisko: Zootechnik / Agronom

Oferent: Grupa Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • organizowanie pracy i nadzorowanie personelu zatrudnionego przy hodowli kur,

  • nadzór nad stadami (wstawieniem i usunięciem kur),

  • nadzór nad wynikami produkcyjnymi,

  • przestrzeganie przepisów hodowlanych, ochrony środowiska, bhp i ppoż,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji zawodowo-hodowlanej oraz prostej dokumentacji ekonomicznej,

  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań.

Wymagania:

  • wykształcenie  wyższe kierunkowe (mile widziany dyplom zootechnika lub agronoma),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. roczne,

  • znajomość zagadnień hodowli drobiu ( kury nioski ) i ochrony środowiska,

  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,

  • umiejętność kierowania ludźmi,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność i zdyscyplinowanie,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień DDD.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia  i rozwoju kompetencji,

  • warunki do omówienia na rozmowie kwalifikacyjnej.