Praca » Zootechnik

Zootechnik - Specjalista d/s rozliczeń z hodowcami

Nr referencyjny: 3510870

Ważna przez:

Lokalizacja: Pruszków, mazowieckie

Stanowisko: Zootechnik - Specjalista d/s rozliczeń z hodowcami

Oferent: Drosed Surowiec sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby odpowiedzialnej za pracę na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wystawianie dokumentów przyjęcia i sprzedaży w systemie JDE

  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kontrahentami i ustalanie na bieżące rozliczeń kontrahentów

  • Nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentów przez kontrahentów

  • Prowadzenie statystyk ekonomicznych i zootechnicznych po zakończeniu cyklów produkcyjnych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - zootechnika, rolnictwo, zarządzanie produkcją lub pokrewne

  • Biegłej obsługi komputera

  • Komunikatywności i nastawienia na współpracę

  • Otwartości, kreatywności i umiejętności szybkiego uczenia się

  • Doskonałej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej

  • Sympatycznego usposobienia (poczucie humoru, uśmiech, empatia)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Szkolenie wprowadzające w nowe obowiązki pracy

  • Szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • świadczenia z ZFŚS