Moocall sensor wycieleń- śpij spokojniej w czasie wycieleń - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-08-29

Osoba kontaktowa: Karol

Adres: woj. dolnoslaskie,

cena: 1150 PLN

Tagi: moocall, sensor moocall

Szczegóły ogłoszenia


MOOCALL - sensor wycieleń

NIGDY WIĘCEJ NIEPRZESPANYCH NOCY!
Sensor Moocall to innowacyjny, o wysokiej skuteczności czujnik ruchu, który monitoruje Twoje stado, dzięki czemu Ty wykorzystujesz więcej czasu na rzeczy, które mają największe znaczenie w Twoim gospodarstwie. Technologia czujnika pozwala na dokładne wykrycie początku wycielenia, a następnie Ty otrzymujesz SMS z informacją średnio godzinę przed rozpoczęciem akcji. Powiadomienie możesz otrzymać na 2 numery telefonu.
NIE MA POTRZEBY, ABYŚ BEZUSTANNIE KONTROLOWAŁ STADO – MOOCALL DA CI ZNAĆ.

Ta nieinwazyjna metoda polega na zamontowaniu czujnika na ogonie, który gromadzi ponad 600 danych na sekundę. Szczegółowa analiza wzorców ruchowych oraz skurczy informuje o początku wycielenia krowy.
Po osiągnięciu ustalonego poziomu intensywności, w określonym okresie czasu, czujnik wysyła powiadomienie SMS bezpośrednio do telefonu komórkowego średnio na 1 godzinę przed wycieleniem. Powiadomienie dźwiękowe oraz zawierające informacje z którego urządzenia jest wysyłane trafia bezpośrednio do zarejestrowanego telefonu. Może również zostać sparowane z drugim telefonem domownika lub np. lekarza weterynarii. 

PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO
Pomysł na sensor wycieleń powstał, gdy jeden z pracowników zespołu założycielskiego irlandzkiej firmy Moocall w 2010 r. stracił jałówkę oraz jej cielę z powodu trudności wycielenia. Doszedł on wówczas do wniosku, że urządzenie do pomiaru ruchu ogona jałówki, może być w stanie wykryć początek wycielenia.
Zainteresowany problemem szybko stwierdził, że rolnicy tracą wiele krów i cieląt właśnie podczas wycieleń.
Liczba śmiertelnych przypadków wśród bydła porównywalna jest ze zgonami wśród ludzi, w czasach kiedy kobiety zdane były na poród bez opieki medycznej. Tak wysoka śmiertelności może być jednak znacznie obniżona poprzez wykorzystanie technologii do monitorowania i wcześniejszego ostrzegania przed porodem. Obecność hodowcy podczas wycielenia i możliwość interwencji lub wezwania weterynarza będzie miała korzystny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo zarówno krowy i cielaka.

DŁUGA PRACA AKUMULATORA
Sensor Moocall ładujesz jak telefon komórkowy. Na jednym ładowaniu baterii urządzenie działa 30 do 60 dni, gdy poziom baterii spadnie poniżej 15%, otrzymasz SMS z powiadomieniem.

WIĘCEJ BEZPIECZNYCH WYCIELEŃ
Aby użyć ponownie sensor Moocall, po prostu zamocuj go na ogonie następnej krowy, której termin wycielenia jest najbliższy. Jedno urządzenie, dobrze zarządzane, może z łatwością obsłużyć 30 lub więcej krów.
3 urządzenia będą służyć ponad 100 krowom, a na największe stada powinno wystarczyć 5 urządzeń

OPROGRAMOWANIE „MY MOOCALL”
Zakup urządzenia Moocall daje Ci dostęp z poziomu przeglądarki do pulpitu „MyMoocall”. W tym miejscu można zarządzać urządzeniami. Możesz zmienić powiązane numery telefonów, sprawdzić poziom naładowania baterii oraz zobaczyć, jakie alerty zostały wysłane. Dodatkowo możesz pobrać naszą darmową aplikację towarzyszącą Moocall na smartfona.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW
Roczna opłata za system Moocall obejmuje opłatę za pokrycie kosztów transmisji danych, aktualizację oprogramowania oraz serwis. Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
Kup sensor i dołącz do wielkiej grupy zadowolonych posiadaczy. Moocall to oszczędność Twojego czasu, mniej nieprzespanych nocy, czas na reakcje w jednym z najważniejszych czasów dla hodowcy

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Znamy doskonale proces wycielenia i zawsze jesteśmy gotowi aby pomóc przy obsłudze sensora. Ten produkt został zaprojektowany przez rolników dla rolników. Oferujemy wsparcie telefoniczne, e-mail i czat na żywo przez 5 dni w tygodniu, a po otrzymaniu wiadomości w inne dni, zawsze staramy się jak najszybciej skontaktować się z Tobą.
Cena urządzenia: 1100 zł netto (w tej cenie został uwzględniony abonament na 12-msc, liczony od pierwszego uruchomienia)
Podobnie jak telefon komórkowy, każdy czujnik wycielenia Moocall generuje koszty eksploatacji związane z utrzymaniem karty SIM umożliwiającej otrzymywanie powiadomień.Po 12 miesiącach roczna opłata wynosi 120 € + VAT (czyli 10 € netto na miesiąc), aby utrzymać aktywny czujnik.Daje to kolejny rok nieograniczonych wiadomości SMS, wsparcia i aktualizacji oprogramowania. Jest to opcjonalna płatności, jeżeli nie zdecydują się Państwo kontynuować korzystania z czujnika płatność nie zostanie pobrana. Czujnik będzie można ponownie aktywować w każdej dowolnej chwili.
UWAGA: Sensor Moocall kupiony tylko w naszym sklepie (lub u autoryzowanych dystrybutorów) to:
gwarancja możliwości zarejestrowania na terenie PL
powiadomienia, instrukcja obsługi, opakowanie w języku polskim
gwarancja producenta i szybki do 24h serwis

Bądź bardziej produktywny na farmie!

Z dumą informujemy że sensor wycieleń Moocall otrzymał NAGRODĘ SPECJALNĄ na targach AGRO-TECH MINIKOWO 2017.

MEDIA O MOOCALL 
Artykuł w czasopiśmie ZAGRODA nr 1/2017

Artykuł w czasopiśmie RPT maj 2017/nr 5


PAMIĘTAJ – 1 SENSOR OBSŁUŻY 30 – 40 krów…. a więc Państwa roczny koszt w przeliczeniu na krowę rocznie to tylko 49 zł w pierwszym roku i zaledwie 12 zł w kolejnych latach użytkowania sensora Moocall !!!

 

Formularz kontaktowy