Ścielarka rozwijacz bel Rozściełacz Grutech GTH-SIRH IV - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-08-01

Osoba kontaktowa: Grutech

Telefon:

Adres: woj. podlaskie,
Janowo 97, Kolno 18-500, Janowo

Strona WWW:

cena: 18400 PLN

Tagi: ścielarka, ścielarka do słomy

Szczegóły ogłoszenia

Ścielarka do bel 2w1 to urządzenie do rozwijania i roztrząsania bel słomy oraz do rozwijania i zadawania bel sianokiszonki. Idealnie sprawdza się w oborach przejazdowych, kurnikach, a nawet przy ściółkowaniu plantacji truskawek

Ścielenie słomą na odległość do 8 m w zależności od słomy. Zapotrzebowanie oleju 180 bar i minimum 40 l/min Podpięcie maszyny za pomocą ramki do załadowywania bel w trzech pozycjach ścielenie do przodu i do wyboru prawa lub lewa strona. Ilość ścielonej słomy lub zadawanej kiszonki regulujemy za pomocą potencjometru. Szybka zmiana ze ścielenia do rozwijania kiszonki poprzez podniesienie ramienia roztrząsacza w położenie górne i przekręceniu dźwigni zaworu .

Konstrukcja ścielarki jako jedyna na rynku minimalizuje spadek słomy pod maszynę. Każda ścielarka wyposażona jest w ramkę (adapter) służącą do załadunku balotów, jak i system szybkiego podpięcia ścielarki wraz z jednoczesnym automatycznym podłączeniem zasilania hydraulicznego (tj. przewodów hydraulicznych bez wysiadania z ciągnika lub ładowarki). Taki system znacząco usprawnia pracę. Jedną maszyną (ciągnikiem lub ładowarką) załadujemy balot i rozścielimy go przy tylko jednorazowym wysiadaniu z maszyny w celu usunięcia siatki lub sznurka z beli.

Mocowanie przykręcane lub spawane do ramki szybkiego podpięcia (adaptera). Konstrukcja ścielarki wykonana ze stali Alforma 700 która znacząco pozwoliła obniżyć wagę maszyny przy jednoczesnym zwiększeniu jej wytrzymałości i żywotności. Malowanie proszkowe. Podzespoły takie jak łożyska, silniki, przewody hydrauliczne i hydraulika renomowanych marek na rynku. Ścielarka do bel o średnicy 1,2-1,6 m waga 480 kg 18400 zł Ścielarka do bel o średnicy 1,2-1,8 m waga 590 kg 20000 zł Wersja z podpięciem z trzech stron plus 1950 zł Wersja z regulacją prędkości taśmy z kabiny operatora. Ramka do przytrzymania balotu szczególnie przydatna przy belach po rotorze.

 

Formularz kontaktowy