HEBLER-W2-M dwuwałowy rozdrabniacz do nieforemnych odpadów ze stolarni, tartaku, wyposażony w bijakowy młyn rozdrabniający. Moc 11kW. - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-06-17

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 40000 PLN

Tagi: rozdrabniacz

Szczegóły ogłoszenia

HEBLER-W2-M jest maszyną służącą do rozdrabniania zrębki oraz nieforemnych odpadów pochodzących głównie ze stolarni, zakładów produkujących palety, elementy mebli drewnianych oraz tartaków.

Jest to maszyna zbudowana na zasadzie strugarki. Elementem roboczym są dwa wały strugarskie trzy nożowe oraz młyn bijakowy mielący powstała stróżkę.

Materiał zasypywany jest do kosza przesuwającego się ruchem posuwisto-zwrotnym . Maszyna wyposażona jest regulator służący do zmiany prędkości przesuwu kosza.

Powstała strużka przedostaje się do zsypu znajdującego pod stołem podawczym skąd następnie zasysana jest przez młyn bijakowy. Zmielone wióry odbierane są z młyna przy pomocy wbudowanego HEBLER-W2-M w odciągu.
 
Podstawowe parametry techniczne:
 Model Rozdrabniacz HEBLER-W2-M
 Silnik główny
Silnik posuwu z wariatorem
Silnik odciągu
Silnik młyna
11 kW
0.74 kW
1.1 kW
11 kW
 Max. długość podawanego materiału    do 95 cm
 Wydajność   Zależy od struktury rozdrabnianego materiału
Parametry wału tnącego Wał 3-nożowy, długość 410 mm, noże wykonane z HSS
Liczba noży 3 noże tnące 
 Wsad 100 x 74cm
 Pojemność kosza wsadowego 0.35 m3
Masa maszyny  około 1150 kg
 
 
HEBLER W2-M dozbrojony został we własny młyn bijakowy rozdrabniający strużkę. Średnica otrzymanego produktu zależy  od średnicy oczek zainstalowanego sita.

Maszyna może stanowić element linii do produkcji pelletu, brykietu , kostki paletowej itp.
 
W zestawie do maszyny znajduje się również osłona, która umożliwia zastosowanie produkowanego przez nas przenośnika taśmowego  odbierającego otrzymane wióry ( używana jest gdy maszyna służy do rozdrabniania większych kawałków drewna, odpadów płyty wiórowej itp) .

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy