Samobieżna minikoparka łańcuchowa napędzana hydraulicznie + głębokość kopania 350mm - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-03-13

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 18000 PLN

Tagi: minikoparka samobieżna, minikoparka

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy produkowane przez naszą firmę koparki łańcuchowe typ TR-11. Koparka zamontowana jest na nośniku gąsienicowym napędzanym silnikiem spalinowym o mocy 11KM. Nośnik umożliwia samodzielna jazdę koparki do przodu i do tyłu z możliwością regulacji prędkości jezdnej.

Łańcuch napędzany jest hydraulicznie . Uzbrojony jest w dwa typy zębów: zęby kopiące na których końcach nałożony jest węglik spiekany (zęby dzięki temu są odporne na ścieranie ) oraz zęby wybierające których zadaniem jest wydanie odciętej ziemi ponad wykop. Głębokość wykopu zależy od kąta ustawienia prowadnicy łańcucha kopiącego i  ustalana jest hydraulicznie przy pomocy siłownika. Prowadnica wyposażona jest w wybierak przedni którego kąt nachylenia w stosunku do łańcucha ustawia się przy pomocy śruby.

Wykopana ziemia usuwana jest przy pomocy dwóch ślimaków znajdujących się po obydwu stronach prowadnicy. Prędkość ślimaków jest skorelowana z prędkością roboczą łańcucha.
Maszyna wyposażona jest w oświetlenie zewnętrzne, lampę ksenonową o mocy 15W dzięki czemu można nią pracować również w ciemności. Dodatkowo w standardzie zamontowano podgrzewane uchwyty rączek prowadzących.

PODSTAWOWE PARAMETRY URZĄDZENIA:
 Silnik  Standardowo montowany jest silnik benzynowy LONCIN 11KM / 8.1 kW odpalany ręcznie i elektrycznie.
 
 Wydajność robocza
 Określona została przy testach urządzenia w terenach leśnych, 4-5 klasa gleby o dużej ilości iłów i drobnych kamieni. Podczas wykonywania wykopu o głębokości 35cm osiągnięto wydajność roboczą 25mb/h. Wydajność robocza zależy od terenu w jakim się pracuje, od doświadczenia operatora oraz od głębokości roboczej.
Parametry robocze standardowego łańcucha  Szerokość robocza 100mm, głębokość robocza 0-350mm . Istnieje możliwość wykonania dowolnego typu łańcucha .
 Masa maszyny  150 kg
Sterowanie nośnikiem  Przy pomocy manetek sterujących rozłączaniem napędu na gąsienice.
 
 
Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy