Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Dziś jest: niedziela, 30 kwiecień 2017r.


Konkurs "Zbiornik Gospodarza"


Weź udział w konkursie i zdobądź atrakcyjną nagrodę!

Firma SWIMER i Redakcja Gospodarz.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Zbiornik Gospodarza”

Nagroda to zbiornik na paliwo 5000 FUDPS, z przepływomierzem tłokowym z wyświetlaczem, przewodem DN 25 V/O, Lc=6m z końcówkami GZ/GZ 1`, pistoletem automatycznym A60 z przyłączem 1`, uchwytem do pistoletu włączający/ wyłączający pompę, stacyjką zabezpieczająca dopływ prądu, oświetleniem skrzyni dystrybucyjnej i linią napełniającą z eurozłą- czem VK50.

Aby stać się jego szczęśliwym posiadaczem wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków. W konkursie może wziąć udział tylko i wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna, która w jeden z możliwych sposobów zgłosi swoją kandydaturę oraz odpowie na pytanie konkursowe zadane podczas losowania nagrody. Rejestracja do konkursu polega na wypełnieniu ręcznie kuponu konkursowego otrzymanego na targach lub przez poniższy formularz konkursowy.

Rozstrzygniecie wyników odbędzie się podczas trwania targów AGRO SHOW 2015 w Bednarach na stoisku Gospodarz.pl. Fundatorem Nagrody w konkursie jest firma Swimer.

 

Zapraszamy serdecznie!

Regulamin konkursu
Specyfikacja nagrody

 

Formularz kontaktowy

* pola wymagane
Imię i Nazwisko:*
Telefon:*
Adres E-mail:*
Adres zamieszkania:*
Wielkość w ha:*
Produkcja roślinna:*    
Produkcja zwierzęca:*    
Inne:*    
CaptchaCaptcha:*
Projekt jest współfinansowany w 85% ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
unia europejska


View my Iframe Content