| Autor: redakcja

AB Group i nowa oferta na 2020 rok

W tym roku podczas targów Polagra Premiery zaprezentowaliśmy nowy model uniwersalnego siewnika zbożowego marki Özdöken. Jest to siewnik dwutalerzowy, posiadający w standardzie gumowe kółka kopiujące, palce zagrabiające oraz bezstopniową przekładnię.

AB Group importem maszyn z Turcji zajmuje się od 2013 roku. W aktualnej ofercie  znajdują się maszyny i pojazdy rolnicze sześciu marek tureckich, takich jak wiodący na rodzimym tureckim rynku Özdöken oraz sprzęt rolniczy dwóch znanych włoskich producentów.
 
Głównym produktem, którym chcemy się pochwalić jest zbieracz kamieni firmy AGROMEX, model Tutkun Kaplan o szerokości roboczej dwóch metrów. Zauważamy rosnące zainteresowanie klientów taką właśnie maszyną - mówi Pani Joanna Jastrzębska Key Account Manager w firmie AB GROUP.
 
 
Tutkun Kaplan to maszyna, która zbiera kamienie z pasa o szerokości 200 cm. Jak podaje producent maszyna zbiera materiał o średnicy od 3 do 50 cm a maksymalna głębokość pracy to 35 cm.
 
Zgodnie z danymi dostarczonymi przez producenta, zapotrzebowanie na moc ciągnika z maszyną o szerokości roboczej 2 m wynosi minimalnie 90 KM a masa zbieracza Tutkun Kaplan 200 wynosi 3850 kg. Zbiornik na kamienie mieści ładunek 8500 kg. Wyładunek kamieni następuje po uniesieniu zasobnika a wysokość rozładunku to 210 cm.
 
W tym roku podczas targów Polagra Premiery prezentujemy również nowy model uniwersalnego siewnika zbożowego marki Özdöken. Jest to siewnik dwutalerzowy, posiadający w standardzie gumowe kółka kopiujące, palce zagrabiające oraz bezstopniową przekładnię - dodaje Joanna Jastrzębska.
 

W ofercie firmy znajdziemy między innymi: pneumatyczne siewniki punktowe, siewniki zbożowe, przystosowane również do uprawy bezorkowej oraz maszyny uprawowe marki Özdöken.
 
W ofercie  polskiego Dealera są również maszyny innego wiodącego tureckiego producenta, firmy FIMAKS, dostarczającej między innymi ładowarki podwórzowe, przegubowe oraz szeroki wybór wozów paszowych. W ofercie AB Group pozostają też maszyny firmy UNLU, jedna z maszyn zaprezentowana została podczas targów Polagra Premiery - był to pług orny, obrotowy.
 
Przedstawicielka Firmy AB Group, jedynego oficjalnego dealera maszyn tureckich na rynku polskim, stwierdza, że stosunek jakości i funkcjonalności do cen maszyn tureckich pozostających w ofercie AB Group sprawia, że oferta ta jest najlepsza na rynku maszyn sprzedawanych w Polsce.
 
Firma nieustannie rozbudowuje sieć dealerską i serwisową. AB Group współpracuje aktualnie z 30 partnerami w całej Polsce, zapewniając profesjonalne doradztwo przy wyborze maszyn oraz fachowy serwis maszyn zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie.
 
AB Group działa nie tylko na rynku polskim. Maszyny oferowane przez AB Group są już sprzedawane
w Ameryce Południowej i  Afryce, aktualnie wysyłamy również pierwszą maszynę do  Chin.
 


Tagi:
źródło: