| Autor: redakcja

Agro-Tech i kompleksowa oferta

W Agro-Tech można nabyć tysiące produktów w dziale artykułów przemysłowych - od śrubki po ciągniki rolnicze.

Stawiamy na promocję i wdrażanie innowacyjnych technologii, które ułatwiają i usprawniają pracę w rolnictwie.
 
Firma Agro-Tech powstała w 2014 w wyniku przekształcenia sklepu przemysłowego, założonego przez Gminną Spółdzielnię Samopomoc Chłopska.  Od tego momentu nowopowstała firma kompleksowo zaopatruje gospodarstwa rolne.  Wyposaża je w niezawodne maszyny i urządzenia. Asortyment w punktach firmowych i sklepie e-pilarz.com jest dobrany tak, aby szybko i bezproblemowo kupić wszystkie niezbędne sprzęty i materiały. Zapatrzenie oferowane przez firmę jest odpowiednie na każdą porę roku, a wieloletnia praktyka pozwala pracownikom firmy na fachowe doradztwo w doborze najlepszych produktów.
 
Oprócz ciągników marki STEYR, w ofercie firmy Agro-Tech znajdują się również maszyny rolnicze najlepszych producentów krajowych i zagranicznych oraz części oryginalne i zamienne do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych. Firma oferuje równiż efektywne materiały siewne, nawozy i środki ochrony roślin. W Agro-Tech można nabyć tysiące produktów w dziale artykułów przemysłowych - od śrubki po ciągniki rolnicze.
 
 
Mówi Pan Daniel Szponar, Dyrektor Handlowy w firmie Agro-Tech Obsza: Ciągniki marki Steyr zaczynają się  od mocy 55 Koni i kończą się na mocy 300 koni. Najmniejszy w ofercie, to modele z serii Kompakt i Multi. Dla potrzebujących większej mocy oferujemy serię ciągników PROFI, wydajne i wszechstronne ciągniki, które sprawdzą się przy pracach polowych, na pastwiskach i w zagrodzie. Profi występują w trzech wariantach, dając łącznie 15 różnych modeli o mocy od 116 do 145 KM.
 

W ofercie firmy dostępne są też wszystkie inne serie ciągników marki STEYR: IMPULS CVT ABSOLUT CVT, CVT i największy, flagowy model TERRUS CVT, wyposażony w  wydajne i niezawodne silniki o mocy 250, 270 i 300 KM. TERRUS CVT idealnie sprawdzają się zarówno przy pracach transportowych, jak i polowych. Ciągnik zapewnia przy tym bardzo komfortowe warunki pracy. Amortyzowana oś przednia oraz luksusowa i cicha kabina zapewniają relaksowe środowisko pracy, ograniczając zmęczenie operatora. Pokład uzbrojono w najnowocześniejsze technologie, takie jak S-TECH, S-GUIDE, S-TURN II, ISOBUS III, Easy-Tronic II oraz S-Fleet.
 
 
Od czerwca 2018 roku jesteśmy dilerem marki Steyr. Obszar naszej działalności w szczególności obejmuje województwa lubelskie i podkarpackie. Oprócz marki Steyr - jedynej marki ciągników w naszej firmie, mamy od pół roku podpisaną umowę na ładowarki teleskopowe, przegubowe marki Caterpillar. Posiadamy również ładowarki marki Schäffer. Można u nas kupić również maszyny uprawowe wielu renomowanych firm, jak np. Amazone. W naszym regionie dobrze sprzedają się rozsiewacze, opryskiwacze a od niedawna również pługi - Daniel Szponar.
 

Firma współpracuje również z  włoskim producentem Maschio-Gaspardo. W ofercie posiadają też czeskie opryskiwacze firmy AGRIO. Polskie firmy reprezentowane są przez maszyny Agromaszu (agregaty uprawowe) oraz firmy Mandam, Unia i Sipma.
 
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Obsza w województwie lubelskim.
 


Tagi:
źródło: