| Autor: redakcja

Agro-Tom nowości na Polagra-Premiery

Marka Agro-Tom podczas Polagra-Premiery zaprezentował nowy agregat talerzowy ATH Premium oraz zmodernizowany agregat orkowo-podorywkowy APH Premium.

Jedną z nowości i jednocześnie jednym z  flagowych modeli firmy jest Agregat talerzowy ATH.
 
Model ATH, to agregat, wyposażony w talerze o średnicy 560 mm z powiększonym prześwitem do 95 cm, z wózkiem transportowym umieszczonym centralnie. Do tej pory głębokość pracy zawsze regulowaliśmy poprzez zmianę wału douprawiającego. W tej maszynie zastosowaliśmy nowe rozwiązanie, polegające na tym, że wał jest zamocowany na sztywno, a zmieniamy położenie talerzy, aby zmienić głębokość pracy – informował nas Pan Dawid Porzucek Export Menager na rynek zachodni z firmy Agro-Tom Modern Agriculture Technology.
 
 
W przygotowaniu jest też nowy agregat orkowo-podorywkowy, w którym będą do wyboru dwa typy narzędzi uprawowych, czyli dwa typy redlic (na zabezpieczeniu sprężynowym lub kołkowym). Agregat  ten będzie miał zupełnie nowy system regulacji głębokości, inny niż ten stosowany do tej pory w naszych agregatach. Głównym założeniem było uproszczenie obsługi dla rolnika. Tą maszynę również prezentujemy na Polagrze - to agregat do uprawy ścierniskowej lub bez orkowej, występujący w szerokościach od 3,60 do 5,40 – dodał Pan Dawid Porzucek  z firmy Agro-Tom.
 

Wszystkich chętnych do zapoznania się na żywo z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi stosowanymi w maszynach firmy Agro-Tom już teraz zapraszamy do Kielc. AGROTECH Kielce, czy Agro-Show Bednary to wystawy, na którym na pewno nie zabraknie stoiska firmy Agro-Tom. Ponadto firma obecna będzie na innych lokalnych targach dla sektora rolniczego.
 
Warto zaznaczyć, że firma Agro Tom dysponuje własnym serwisem na terenie kraju, współpracują też z Dilerami, którzy świadczą usługi serwisowe, bazując wyłącznie na częściach dostarczanych przez  Agro-Tom. Podobnie za granicami Polski, serwis maszyn odbywa się u autoryzowanego Dealera a części zamienne, wykorzystywane w serwisie pochodzą wyłącznie z fabryki Agro-Tom w Polsce.

Firma Agro-Tom to producent  o ugruntowanej już pozycji na polskim rynku maszyn rolniczych, eksportujący sprzęt do coraz większej liczby krajów europejskich. Oferta firmy to przede wszystkim szeroka gama maszyn, m.in. agregaty talerzowe, kultywatory, agregaty uprawowe, głębosze, siewniki oraz rozsiewacze.


Tagi:
źródło: