| Autor: redakcja20

Brona talerzowa ROL/EX na Polagra Premiery 2020

Firma ROL/EX z nowością na POLAGRA PREMIERY 2020 w Poznaniu.

Firma ROL/EX znana jest z szerokiej oferty agregatów uprawowo siewnych i ścierniskowych. Maszyny przez nich produkowane to sprzęt cechujący się jakością, która osiągana jest przez wykorzystanie wysokogatunkowej stali oraz części.

 
Na Polagra Premiery w Poznaniu prezentujemy nowe brony talerzowe, czyli tzw. bronę ścierniskową ciężką. Zmiany w konstrukcji brony to m.in. wiekszy rozstaw między rzędami talerzy, pomiędzy pierwszym a drugim rzędem, dzięki tej modyfikacji uzyskaliśmy już metrowy rozstaw. W tym modelu możemy regulować ustawienie talerzy. Do tego zastosowaliśmy jeszcze bardziej twardą i cięższą ramę - dodaje Tomasz Wyciszkiewicz Kierownik Sprzedaży w firmie ROL/EX 

 
Firma ROL/EX sprzedaje swoje maszyny w całej Europie. Dysponuje rozbudowaną siecią autoryzowanych dealerów a marka jest rozpoznawalna i ceniona w całej Europie. Firma, dzięki dbałości o jakość i funkcjonalność swoich produktów, przy zachowaniu konkurencyjnych cen jest bardzo dobrze odbierana przez europejskich odbiorców i użytkowników.
 
ROL/EX dysponuje nowoczesnymi biurami konstrukcyjnymi, posiada również specjalistyczne centra obróbcze i lasery pozwalające zachować doskonałą powtarzalność części. Specjaliści w dziedzinie budowy maszyn rolniczych, zatrudniani przez firmę, nieustannie ulepszają oferowany przez ROL/EX sprzęt rolniczy.


Tagi:
źródło: