Wręczenie głównej nagrody w ramach konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

To wielkie wydarzenie dla każdego zwycięzcy. Na przestrzeni tych piętnastu edycji zostało odwiedzonych 18 tys. gospodarstw . Głównym celem konkursu jest przede wszystkim bezpieczeństwo rolników i dotarcie do jak najszerszej liczy rolników, wskazanie prawidłowych rozwiązań.

Wręczenie głównej nagrody w ramach konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”
Uroczysta Gala Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2017

Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
- Znajdujemy się teraz w gospodarstwie u rolnika, który zwyciężył w XV edycji konkursu. Aby zadbać o bezpieczeństwo na terenie gospodarstwa rolnego wystarczy naprawdę niewiele – należy zorganizować prawidłowe odprowadzenie wody z rynien, odpowiednio wyrównać teren czy też pomalować progi w kolorze żółto – czarnym. Państwo Kondraccy startowali po raz kolejny w konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” i jak możemy dostrzec na załączonym obrazku, bezpieczeństwo też się opłaca, nie tylko samym zdrowiem, ale i wspaniałą nagrodą, którą jest ciągnik rolniczy ufundowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – mówi Cezary Nobis, Dyrektor Biura Prewencji KRUS.
 
Zwycięzcy, państwo Beata i Piotr Kondraccy w pełni zadbali o piękno swojego gospodarstwa. W takim gospodarstwie można czuć się w pełni bezpiecznie.
 
- Pięć lat temu zajął czwarte miejsce i uznał, ze jest to dla niego zbyt mało. Ponownie mógł wystartować po upływie 3 lat i tak oto udało mu się zdobyć główna nagrodę w konkursie – dodaje dyrektor.
 
Pomocą o wsparciem służył pan Krzysztof Jaworowicz, Inspektor ds. Prewencji i Rehabilitacji, KRUS placówka terenowa w Łęcznej. - Często się tutaj spotykaliśmy w celu opracowania wszelkich szczegółów czy też dopracowania istniejących drobnych usterek. Dzięki wspólnej pracy udało się zwyciężyć państwu Kondrackim - wyjaśnia Jaworowicz.


Tagi:
źródło: