Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Wręczenie głównej nagrody w ramach konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


To wielkie wydarzenie dla każdego zwycięzcy. Na przestrzeni tych piętnastu edycji zostało...

To wielkie wydarzenie dla każdego zwycięzcy. Na przestrzeni tych piętnastu edycji zostało odwiedzonych 18 tys. gospodarstw . Głównym celem konkursu jest przede wszystkim bezpieczeństwo rolników i dotarcie do jak najszerszej liczy rolników, wskazanie prawidłowych rozwiązań.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


- Znajdujemy się teraz w gospodarstwie u rolnika, który zwyciężył w XV edycji konkursu. Aby zadbać o bezpieczeństwo na terenie gospodarstwa rolnego wystarczy naprawdę niewiele – należy zorganizować prawidłowe odprowadzenie wody z rynien, odpowiednio wyrównać teren czy też pomalować progi w kolorze żółto – czarnym. Państwo Kondraccy startowali po raz kolejny w konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” i jak możemy dostrzec na załączonym obrazku, bezpieczeństwo też się opłaca, nie tylko samym zdrowiem, ale i wspaniałą nagrodą, którą jest ciągnik rolniczy ufundowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – mówi Cezary Nobis, Dyrektor Biura Prewencji KRUS.
 
Zwycięzcy, państwo Beata i Piotr Kondraccy w pełni zadbali o piękno swojego gospodarstwa. W takim gospodarstwie można czuć się w pełni bezpiecznie.
 
- Pięć lat temu zajął czwarte miejsce i uznał, ze jest to dla niego zbyt mało. Ponownie mógł wystartować po upływie 3 lat i tak oto udało mu się zdobyć główna nagrodę w konkursie – dodaje dyrektor.
 
Pomocą o wsparciem służył pan Krzysztof Jaworowicz, Inspektor ds. Prewencji i Rehabilitacji, KRUS placówka terenowa w Łęcznej. - Często się tutaj spotykaliśmy w celu opracowania wszelkich szczegółów czy też dopracowania istniejących drobnych usterek. Dzięki wspólnej pracy udało się zwyciężyć państwu Kondrackim - wyjaśnia Jaworowicz.

Google+


Uroczysta Gala Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2017


Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl