| Autor: maschiogaspardo

Maschio Gaspardo Poland - Finansowanie zero procent

Podobnie jak w przypadku innych firm, aktywność Maschio-Gaspardo w tym zakresie należy wiązać ze stopniowym wygaszeniem środków z bieżącego PROW i oczekiwaniem na uruchomienie kolejnej transzy środków unijnych, co będzie mieć miejsce dopiero w 2015 r.

Maschio Gaspardo Poland - Finansowanie zero procent

Importer włoskich maszyn we współpracy z firmą De Lage Landen zaproponował finansowanie 0%. – Co ważne, nasza oferta pozbawiona jest jakichś ukrytych haczyków czy kruczków prawnych. To jest faktycznie zero procent! A zatem jeśli maszyna kosztuje 100 tys. zł, tyle w ostatecznym rozrachunku, według ustalonego kursu w euro, w złotówkach zapłaci rolnik – ciężar finansowania Maschio Gaspardo wraz z dilerami bierze na siebie. Jeśli chodzi o podstawowe warunki finansowania, maksymalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy (pierwsza rata po 6 miesiącach), minimalna wartość umowy to 40 tys. zł, zaś udział własny stanowi 25%. – To dla rolników, którzy mają okresowe płatności np. za mleko czy płody rolne, bardzo korzystna oferta. Tym bardziej, że wszystkie nasze maszyny objęte są 3-letnią gwarancją.
 

Istnieje także możliwość skorzystania z finansowania rozłożonego na 3 lata objetego niskim oprocentowaniem.

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!