| Autor: mikolaj

Lubuski Złoty Kłos 2015

W dniu 16 października 2015 r. odbędzie kolejna Gala Lubuskiego Złotego Kłosa.

Lubuski Złoty Kłos 2015

Lubuski Złoty Kłos 2015

Wraz z końcem września zakończył się plebiscyt Lubuski Złoty Kłos 2015, w którym można było głosować na swoich faworytów do statuetki. Laureaci nie zostali jednak jeszcze wyłonieni.

W najbliższych dniach zbierze się kapituła, która również oceni uczestników konkursu i przyzna wyróżnienia. O tym kto zdobędzie statuetkę oprócz czytelników Gazety Lubuskiej decyduje również kapituła w proporcji głosów 60:40.

Już teraz należy serdecznie pogratulować Państwu Stanisławowi i Bernadecie Pietrzakom, którzy w plebiscycie zdobyli ponad 10 tys. głosów czytelników i znaleźli się na pierwszym plebiscytowym miejscu. 

Czy zdobędą oni jednak pierwsze miejsce po głosowaniu Kapituły? Dowiemy się już 16 października podczas uroczystej Gali Lubuskiego Złotego Kłosa 2015.

Państwo Stanisław i Bernadeta Pietrzakowie mieszkają w miejscowości Przytoczna w powiecie międzyrzeckim. Gospodarują na 76 ha własnej ziemi i 40 ha dzierżawionej. Uprawiają rzepak, żyto, pszenicę, truskawkę, pomidora, wiśnie i śliwy. W gospodarstwie prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Państwo Pietrzak udzielają się społecznie da dobra wsi i gminy, rozwoju sportu zwłaszcza jako organizatorzy zawodów dla młodzieży wiejskiej. Są współorganizatorem gminnego święta pomidora. Pan Stanisław jest prezesem klubu sportowego Zjednoczeni Przytoczna, społecznikiem roku 2013, czynnie działa w Radzie Sołeckiej od 30 lat oraz w Radzie Nadzorczej Pomapol.

 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!