| Autor: redakcja20

KUNERT na Polagra Premiery 2020

Firma KUNERT Poladowo z sukcesami działa na rynku ciągników i maszyn rolniczych od roku 1981. Na Polagra Premiery firma Kunert była obecna z markami Pöttinger, Zetor, Merlo, Wielton,

W pierwszych latach swojej działalności firma zajmowała się serwisem i naprawami oraz remontami używanego sprzętu rolniczego.Z upływem lat, firma stopniowo nawiązywała kolejne kontakty handlowe z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami maszyn rolniczych, stając się jednym z większych Dealerów sprzętu rolniczego na terenie naszego kraju.

Marka Pöttinger, pozostająca w ofercie firmy KUNERT to austriacki producent maszyn rolniczych, posiadający swoją siedzibę w Grieskirchen. Fabryki produkcyjne firmy ulokowane są  w austriackim Grieskirchen, niemieckim Bernburg oraz w czeskich Vodňany.

 
 
Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na polskim rynku maszyn i pojazdów rolniczych. W przyszłym roku Kunert obchodzić będzie okrągłą 40 rocznicę swojej działalności. Świadczymy usługi serwisowe w zakresie wszystkich maszyn, które sprzedajemy. Zapewniamy naprawy główne, w tym silników i wszystkich innych podstawowych systemów naszych maszyn – mówi Mateusz Kunert. 
 
Jeśli chodzi o firmę POTTINGER, to również zapewniamy kompleksowy serwis wszystkich dostępnych u nas maszyn - dodaje. 
 
 
Firma POTTINGER to lider w obszarze sektora maszyn zielonkowych. Specjalizuje się
w kosiarkach, zgrabiarkach, czy przetrząsaczach a zwłaszcza w sektorze wozów samozbierających. Marka ta stanowi klasę sama dla siebie, co zapewnia jej rolę lidera sprzętu zielonkowego na rynkach światowych. Pottinger jest również wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań i technologii, które z powodzeniem wykorzystuje w swoich najnowszych modelach. Nowatorskie, niespotykane w modelach konkurencyjnych firm produkujących podobne maszyny i pojazdy, technologie i zaskakujące skuteczne patenty stosowane przez firmę Pottinger, sprawiają że jest niekwestionowanym liderem w swojej kategorii.
 
Pottinger to również znany i ceniony dostawca maszyn uprawowych. Pługi, siewniki, zestawy uprawowo-siewne, brony talerzowe, grubery, uzupełniają bogatą ofertę prezentowaną przez austriackiego producenta.
 Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!