| Autor: NAMYSLO

Namyslo – zdobywca Złotego medalu Polagra Premiery 2020

Nagrodzony siewnik to zwarta, kompaktowa konstrukcją, wyposażona w przedni agregat talerzowy, umożliwiająca szybką, wydajną pracę.

NAMYSLO to firma specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych. Maszyny firmy Namyslo są nie tylko wysokowydajne, ale także robią dobre wrażenie wizualne, ze względu na precyzyjne wykonanie. 
 
Firma Namysło istnieje na rynku od 10 lat, początki działalności to produkcja stołów do rzepaku, kos bocznych, obecnie marka skupia się na produkcji specjalistycznego sprzętu uprawowego.
 
Firma produkuje obecnie kilkadziesiąt modeli maszyn,  od agregatów talerzowych, głęboszy dłutowych, poprzez agregaty bezorkowe, a także beczkowozy oraz wały łąkowe i siewniki - mówi właściciel firmy Pan Damian Namysło.
 
Nowością w ofercie firmy jest siewnik, zdobywca złotego medalu Polagra Premiery 2020. Nagrodzony siewnik to zwarta, kompaktowa konstrukcją, wyposażona w przedni agregat talerzowy, umożliwiająca szybką, wydajną pracę. Redlica talerzowa wysiewająca, na podwójnym talerzu w układzie V, umożliwia siew w nieczystościach, bezpośrednio po kukurydzy, rzepaku, czy poplonach. Siewnik wyposażono w dużą skrzynię zasypową,  jednorazowo umożliwiająca zasiew ok 10 ha, sprzęt został wyposażony w komputer umożliwiający połącznie np. z ISOBUSEM i systemem GPS – mówi Damian Namysło.
 
W planach rozwojowych firmy jest siewnik mechaniczny oraz siewnik nabudowany, z możliwością doczepiania do agregatu. Staramy się, aby nasze maszyny mimo ich zaawansowania technicznego były proste w obsłudze i łatwe w serwisowaniu – dodaje właściciel firmy.  Autoryzowani dealerzy sprzętu marki Namyslo są przeszkoleni i gotowi do prowadzenia serwisu maszyn w okresie gwarancyjnym i po jego zakończeniu. 
 
Firma Namyslo w bieżącym roku planuje szereg pokazów polowych, podczas których będzie można zobaczyć sprzęt marki Namyslo podczas prawdziwych prac polowych. Namyslo sprzedaje swoje produkty na polskim rynku, choć sprzedaż skupia się głównie na rynkach europejskich. Maszyny eksportowane są również np. do RPA, a w ostatnim czasie nawet do Kazachstanu i Rosji.
 


Tagi:
źródło: