| Autor: redakcja1

Nowy LT-Master F115

Oferując maszynę LT-Master F115 GÖWEIL prezentuje zmodyfikowany model sprawdzonej prasoowijarki. Ta prasa do kukurydzy poza nowoczesną konstrukcją przekonuje szeregiem nowości, które zapewniają operatorowi więcej komfortu i elastyczności podczas korzystania z maszyny.

Nowy LT-Master F115
Napędzana hydraulicznie komora prasowania

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu komora prasowania prasoowijarki LT-Master F115 nie jest napędzana mechanicznie, tylko hydraulicznie. Napędzana hydraulicznie komora  prasowania wspomaga chroniący maszynę sposób pracy i redukuje hałas  powodowany pracą prasoowijarki.

Poza tym napęd hydrauliczny umożliwia użytkownikowi wybór różnych prędkości prasowania i wiązania (w obu przypadkach 4 stopnie). Dzięki temu możliwe jest jeszcze lepsze dopasowanie maszyny do różnych materiałów i warunków. Jednocześnie oszczędza się energię i czas.

Podajnik Multicrop

Aby móc lepiej przetwarzać wiele różnych materiałów, podajnik został wyposażony w bęben dozujący. Podajnik oraz ślimaki doprowadzające zapewniają równomierny przepływ materiału do przenośnika stromonośnego i optymalnie przetwarzają również materiał włóknisty, taki jak trawa lub lucerna.

Terminal PROFI plus

Prasoowijarkę LT-Master F115 obsługuje się za pomocą terminalu PROFI plus L. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i umożliwia łatwą obsługę maszyny. Cały proces roboczy oraz wszystkie ustawienia maszyny są widoczne na wyświetlaczu. Za pomocą portu USB w terminalu można w łatwy sposób importować i eksportować język oraz logo klienta do systemu ważącego z drukarką etykiet, a dane o koncie klienta wyeksportować w postaci pliku CSV.


Tagi:
źródło: