| Autor: ekoinvest

Przyczepy EkoPOM

Naszym hitem wchodzącym w seryjną produkcję jest przyczepa w kolorze czarnym w metaliku, pancernymi osiami, nowymi kołami 550, otwieraniem portalowym, plandeką na ziemniaki i szerokim zsypem tylnym metalowo-gumowym.

W ofercie firmy są wyroby o najwyższych standardach europejskich. EkoPOM jako jedyny producent w Polsce, dostarcza kontenery wyoblone typu "Big Round" (bez użebrowania), bardziej trwałe, a jednocześnie lżejsze od tradycyjnych wzorów. Firma gwarantuje najwyższą jakość oraz estetykę wykonania wyrobów, dostarczanych swoim odbiorcom.
 
W ofercie firmy znajdują się: kontenery i pojemniki metalowe od 300l do 50m3, przyczepy o dużej kubaturze i tonażu, zabudowy samochodów, przenośniki taśmowe oraz konstrukcje stalowe.
 
 
Maciej Faliński, Prezes Zarządu: podczas Mazurskiego Agro Show 2020 prezentujemy dwa modele PWT18 i PWT16 o ładowności 14 i 12 t. Przyczepa PWT16,  to przyczepa o dopuszczalnej masie całkowitej  16 t i ładowności 12 t. Jest to przyczepa w pełni wyposażona, w pełni kompletna, z podestem, z plandeką oraz zaczepem automatycznym i  kołem zapasowym. Przede wszystkim nasze przyczepy są bardzo dobrze uszczelnione przez profil aluminiowy z uszczelka gumową, co gwarantuje 100% szczelności. Wykonane są z wysokogatunkowej stali. Nasze przyczepy są lekkie a zarazem bardzo mocne. 
 

Nowością w ofercie firmy  jest przyczepa zaprezentowana w Bednarach w ubiegłym roku. Cieszy się dużą popularnością. Charakteryzuje się ona kolorem czarnym w metaliku, pancernymi osiami, nowymi kołami 550, otwieraniem portalowym, plandeką na ziemniaki i szerokim zsypem tylnym metalowo-gumowym. 
 
 
Asortyment naszych wyrobów jest szeroki, od przyczep o ładowności 8 t do 16 t. Mamy też przyczepy tandemowe, których ładowność to 15, 16 t. Dodatkowo robimy przyczepy na specjalne zamówienie. Są to przyczepy do przewozu balotów i słomy, w których bardziej liczy się objętość niż  ładowność - dodaje Maciej Faliński.  
 

Firma zajmuje się  głównie produkcją przyczep rolniczych i ciężarowo-rolniczych, które sprzedawane są na rynek polski i inne rynki zagraniczne, do krajów Europy zachodniej.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!