| Autor: redakcja

SIP daje nie dwa, a trzy lata gwarancji

Z okazji 65-tych urodzin firmy SIP Strojna Industrija d.d. zapewniła nie małą niespodziankę. SIP specjalizująca się w produkcji maszyn do zbioru zielonki. Poinformowała Gospodarz.pl w nocie prasowej o decyzji przedłużania pod pewnymi warunkami*, DWU-LETNIEJ do TRZYLETNIEJ GWARANCJI BEZ OGRANICZEŃ!

SIP daje nie dwa, a trzy lata gwarancji
Foto Gospodarz.pl : Zgrabiarka SIP
SIP to doświadczony producent, który na rynku jest już obecny od 65 lat, a w Polsce mniej więcej od lat 80 dzięki popularności przyczepy zbierającej „Jugosłowianka”.
 
Wydłużenie gwarancji do trzech lat ma na celu podkreślenie jak ważny dla marki SIP jest rynek Polski, a także niezawodności, solidności i innowacyjności produkowanych maszyn do zbioru zielonki.
 
 
Maszyny do zbioru zielonki SIP dostępne są w nieustannie rozbudowywanej sieci dystrybucyjnej na terenie Polski jak podkreśla Patrick Van Melick, dyrektor sprzedaży SIP w Polsce.
 
 
SIP jest producentem kosiarek dyskowych, przetrząsaczy, PICK-UP zgrabiarki, zgrabiarek, przyczep samozbierających, przetrząsaczy taśmowych, roztrząsaczy obornika.
Zobacz ofertę SIP.
 
Oferta maszyn skierowana jest dla małych, średnich i dużych gospodarstw oraz gospodarstw położonych na trudnych terenach górskich. Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!