| Autor: redakcja

SIP może dać wydajność 22,5 ha / h | Nowość na Agritechnica 2019

SIP idzie w parze z trendem. Organizatorzy Agritechniki podkreślili tendencje do zwiększania przez firmy wydajności i wymiary maszyn. SIP jest tego świetnym dowodem, który zaprezentował nowy system do koszenia o wydajności 22,5 ha / h.

SIP może dać wydajność 22,5 ha / h | Nowość na Agritechnica 2019
To nie jedyne nowości od SIP zaprezentowane podczas wystawy Agritechnica w Hanowerze na terenie Niemiec. 

Wiodące na świecie targi maszyn rolniczych AGRITECHNICA 2019 oficjalnie się zakończyły, ale SIP wciąż jest pod wrażeniem tego niezwykłego wydarzenia.

System do koszenia do 22,5 ha / h
Nowy gigant do koszenia w rodzinie maszyn rolniczych SIP


Cały zespół SIP jest dumny z tego, że na stoisku zaprezentowano jedną z innowacji SIP: najnowszą 15-metrową kombinację koszącą SILVERCUT DISC 1500 T w połączeniu z zupełnie nową 3,8-metrową przednią kosiarką SILVERCUT DISC 380 F S-FLOW. Idealny system do koszenia do 22,5 ha / h! Aby ograniczyć czasochłonną konserwację maszyn, zostały one wyposażone w automatyczny system centralnego smarowania.

Kombinacja win-win!

Nowością w przyszłym sezonie będzie kombinacja kosiarek SC DISC 900 C RC - gumowy kondycjoner walcowy o szerokości roboczej 9 metrów i 340 F RC, oferująca wysoką wydajność, trwałość, niskie koszty utrzymania i przeznaczona do uprawy na dużej lucernie.

Najwyższą jakość cięcia zapewnia połączenie hydropneumatycznego zawieszenia z centralnie obracanymi listwami tnącymi. Podwójnie napędzane gumowe walce w kształcie helisy zapewniają stały przepływ ciętej np. trawy. Zestaw dwóch ośmio-tarczowych belek tnących został wprowadzony z nowym wrzeciennikiem SILVERCUT drugiej generacji, który oferuje maszynie jeszcze lepszą sztywność i stabilność na nierównym terenie.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!