| Autor: redakcja

Zobacz Making off SIP and Goeweil Ile pracy potrzeba by powstał film.

Zobacz Making off SIP and Goeweil aby od kuchni zobaczyć ile potrzeba pracy aby powstał film. Tym razem, uchylamy rąbka wiedzy od kuchni jak powstawały jedne z materiałów.

Zaangażowanie zespołów firm SIP i Goeweil przyczynia się do powstawania materiałów wideo, które przybliżają i przedstawiają pracę maszyn. 

Pierwsze produkty marki SIP były tworzone ponad 65 lat temu. Początkowa działalność SIP jako małego warsztatu Agroservis w miejscowości Šempeter (w Słowenii) skupiała się początkowo na serwisowaniu urządzeń, ale stopniowo przechodzono do produkcji maszyn rolniczych. Dziś firma SIP zatrudnia 250 wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiada nowoczesny i uporządkowany dział produkcji i co roku na inwestycje przeznacza ponad 10% zysków ze sprzedaży.

 
Od 1988 roku nazwa GÖWEIL oznacza najwyższą jakość produktów w zakresie technologii owijania i prasowania bel. Wszystkie maszyny i urządzenia są planowane, projektowane i produkowane bezpośrednio w siedzibie firmy w Kirchschlag (Górna Austria). Założycielem firmy jest Herbert Göweil zajmujący się  od zawsze ślusarstwem oraz handlem maszynami rolniczymi. Z początkowo trzema pracownikami przeprowadzał nadbudówki pojazdów i różne prace kontraktowe w rodzinnym gospodarstwie. Dzięki dużemu udziałowi eksportu, maszyny firmy GÖWEIL są znane i stosowane nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. W przedsiębiorstwie pracuje aktualnie prawie 250 pracowników, sukces firmy odzwierciedla się w stałym wzroście.
 


Tagi:
źródło: