| Autor: redakcja

Panele monokrystaliczne

Columbus Energy jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Dzięki kompleksowej obsłudze i wysokiej jakości usług zdobył zaufanie ponad 10 000 Klientów. Oferowanym przez firmę standardem są panele monokrystaliczne Full Black, do wyboru od dwóch światowych producentów – Longi Solar i Sunport.

Panele monokrystaliczne
Nowe moduły to technologia na pokolenia, dostarczająca jeszcze wyższą moc, wydajność i wysoką efektywność produkcji nawet po 30 latach. 
 
Co zyskujesz z Columbus Energy? 
 
wysokowydajną i elegancką technologię - panele monokrystaliczne Full Black od największych światowych producentów - LONGiSolar Half Cut PERC  (315 Wp) lub Sunport MWT Back-Contact PERC (325 Wp),
15-letnią Gwarancją Totalną na wszystkie komponenty instalacji, 
najtańsze finansowanie na rynku - RRSO 4,5% na 10 lat,
kompleksową opiekę Columbus Care,
szybki montaż, do 10 dni od sfinalizowania płatności,
możliwość skorzystania z dotacji z Programu “Mój Prąd” w kwocie 5000 zł i ulgi termomodernizacyjnej (odliczenie od dochodu kosztu fotowoltaiki do 53 tys. zł).
 
Technologia od Columbus Energy
 
W 2019 r. Columbus Energy zawarło kontrakt z Sunport Power, który gwarantuje wyłączność na zakup i dystrybucję wszystkich produktów w technologii MWT w Polsce. Technologia ogniw kontaktowych pozwala zmaksymalizować wykorzystanie promieniowania słonecznego dzięki czemu instalacja pracuje jeszcze wydajniej.
 
Instalacja fotowoltaiczna od Columbus Energy to szybki zwrot inwestycji, bezpieczeństwo na pokolenia i niskie rachunki za energię elektryczną bez względu na podwyżki cen prądu.
Postaw na darmowy, czysty prąd ze słońca od Lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce i obniż swoje rachunki za energię elektryczną.     
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!