| Autor: redakcja

STEYR w ofercie Agroperfekt od 2020

Firma Agroperfekt od początków swojego istnienia, czyli od 2010 roku zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń oraz części zamiennych renomowanych marek do pojazdów i sprzętów rolniczych.

Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych, serwisem i sprzedażą części zamiennych. Nasz oferta skierowana jest zarówno do gospodarstw hodowlanych jak i produkcji roślinnej. AgroPerfekt prowadzi również sprzedaż materiałów służących do pakowania, jak np. folie. Ponadto w naszej ofercie pozostają  oleje, smary i opony rolnicze - Mówi Pan Grzegorz Jankowski, Prezes Zarządu Agroperfekt.
 
Agroperfekt współpracuje z markami takimi jak: STEYR, JCB, Pottinger, Vaderstad, McHale, Joskin, Wielton, Metaltech, Krukowiak, POM Brodnica, Storti, Bogballe, APV, Quicke, Volant, Maschio Gaspardo, Expom Krośniewice, Weidemann i inne.
 
Maszyny i pojazdy rolnicze oferowane przez firmę Agroperfekt można oglądać 
w punktach sprzedaży w Kisielicach i Działdowie. Firma prowadzi również dobrze zaopatrzony sklep z częściami i akcesoriami rolniczymi. Dysponują również serwisem maszyn rolniczych oraz oferują różnorodne usługi rolnicze.
 
 
Mówi Grzegorz Jankowski: AgroPerfekt zawarł umowę z firmą CNH, która jest dystrybutorem marki STEYR. Jest to Austriacka marka ciągników, postrzegana jako marka premium. Myślę, że wielu klientów będzie chciało zapoznać się z nasza nową ofertą i z niej skorzysta. Wiosną planujemy pokazy polowe i spotkania z klientami, promujące właśnie markę STEYR.
 


Tagi:
źródło: