| Autor: terraexim-agroimpex

Daszek dla prosiąt w ofercie firmy Terraexim

Firma Terraexim-Agroimpex do swojej bogatej już oferty wprowadziła niedawno nowy produkt – daszek dla prosiąt NI-2, stosowany z powodzeniem w kojcach porodowych.

Daszek dla prosiąt w ofercie firmy Terraexim
NI-2 jest przenośnym z miejsca na miejsce i łatwym w montażu daszkiem dla prosiąt. Dzięki opcji regulacji wysokości zapewnia najlepszy mikroklimat dla zwierząt i pozwala na bardziej energooszczędne korzystanie z promienników. Ponadto jego zastosowanie pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów energii elektrycznej w chlewni poprzez zamieszczenie energooszczędnych promienników.

 
 

Jednocześnie daszek wspomaga uzyskanie lepszych przyrostów wagi u prosiąt. Dzięki swojej funkcjonalności i opcji przenoszenia można go stosować w każdym miejscu chlewni, w którym jest niezbędny. Istotny jest również fakt, że jego zastosowanie wpływa na obniżenie śmiertelności prosiąt po porodzie.
 
Warto także podkreślić, iż daszki te są łatwe w utrzymaniu, czyszczeniu i dezynfekcji, na co ma znaczenie ich konstrukcja z trwałych paneli PCV, które są lekkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe.

 

Czytaj więcej o firmie Terraexim-Agroimpex i o ofercie produktowej.

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!