| Autor: krukowiak

Znak Bezpieczeństwa KRUS dla Goliata Plus

Seria opryskiwaczy rolniczych przyczepianych Goliat Plus otrzymała prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego „Znak Bezpieczeństwa KRUS.”

Znak Bezpieczeństwa KRUS dla Goliata Plus
Wyróżnienie zostało przyznane dla modeli pojemności 2500, 3000 i 5200 litrów wyposażonych w belki typów PHN, PHB i ALU do szerokości 36 m.

Nagroda jest przyznawana produktom, które wyróżniają się pod względem bezpieczeństwa konstrukcji i użytkowania. Jest to kolejny dowód na to, że zmodernizowana seria Goliat Plus spełnia nie tylko oczekiwania rolników, ale także najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Skłania to nas do dalszych prac nad poprawą bezpieczeństwa użytkowania maszyn. Mamy nadzieję, że za naszym przykładem podążą inni producenci maszyn rolniczych w Polsce tak, aby tak trudną i niebezpieczną pracę w rolnictwie uczynić łatwiejszą i przede wszystkim bardziej bezpieczną dla użytkowników oraz ich otoczenia. 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!